Ana Sayfa | Yazılım Destek

Yazılım Destek

Yazılım, değişik ve çeşitli görevler yapma amaçlı tasarlanmış elektronik aygıtların birbirleriyle haberleşebilmesini ve uyumunu sağlayarak görevlerini ya da kullanılabilirliklerini geliştirmeye yarayan makine komutlarıdır.

Yazılım, elektronik aygıtların belirli bir işi yapmasını sağlayan programların tümüne verilen isimdir. Bir başka deyişle, var olan bir problemi çözmek amacıyla bilgisayar dili kullanılarak oluşturulmuş anlamlı anlatımlar bütünüdür. Yazılım için çeşitli diller mevcuttur. Bunlardan bazıları Pascal, C++ ve Java’dır.

Microsoft Office Yazılımları
Microsoft Ofis Yazılımları
Ev kullanımı ve bireysel kullanımın yanı sıra küçük ve orta ölçekli işletmeler, büyük kurumsal şirketler, okullar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için Office yazılımları sunar.
DETAYLI BİLGİ
Güvenlik Yazılımları
Güvenlik Yazılımları
Her geçen gün yeni nesil izinsiz erişimli uygulamalar ve fidye yazılımları, özellikle büyük kurumlar için ciddi maddi ve manevi kayıplar oluşturuyor.
DETAYLI BİLGİ
Microsoft Windows Yazılımları
Windows Yazılımları
Dünya üzerinde kullanılan işletim sistemlerinin %90 lık bir kısmını Microsoft firmasının ürettiği Windows İşletim Sistemleri oluşturmaktadır.
DETAYLI BİLGİ