Ana Sayfa | Veri Çözümleri

Veri Çözümleri

Bilgisayar bilimleri açısından veri, hesaplama ya da manipülasyon amacı ile kullanılan bir gerçeği belirtmektedir. Veriler ya makina düzeyinde ikili (İng. binary) gösterimle ifade edilmekte ya da karakterler (harfler veya rakamlar) biçiminde kodlanmaktadır. Her verinin bir türü bulunmakta, bu türlere veri yapısı denmektedir. Veri yapıları basit ya da karmaşık olabilmektedir. Belirli bir bağlamda elde edilmiş çok sayıda ve farklı türden veri bir veri tabanında toplanmakta; veri tabanları oluşturmak ve yönetmek için veri tabanı yönetim istemleri denen yazılımlardan yararlanılmaktadır.

Otomatik Veri Yedekleme
Otomatik Veri Yedekleme
En güvenli korumayı yedekleme olarak yapmanızı öneririz, bu sebepten ötürü sizlere Bulut Yedekleme servisi vermekteyiz.
DETAYLI BİLGİ
Veri Merkezi Hizmetleri
Veri Merkezi Hizmetleri
Veri Merkezi içerisinde kullandığımız hosting veya sunucu türlerinin bulunduğu üst düzey teknolojilerin kullanıldığı server deposudur.
DETAYLI BİLGİ
Veri Depolama Hizmetleri
Veri Depolama Hizmetleri
Cloud Veri depolama size ait dosyalarınızı, e-postalarınızı, videolarınızı vb. en önemli varlığınız olan verilerinizi, size ayrılmış bir alanda güvenli bir şekilde depolamanızı sağlar.
DETAYLI BİLGİ
Bulut Bilişim Nedir?
Bulut Bilişim Nedir?
Bulut bilişim bilgisayar ve diğer cihazlar için, istendiği zaman kullanılabilen ve diğer kullanıcılar ile paylaşılan bilgisayar kaynakları sağlayan, internet tabanlı bilişim hizmetlerinin genel adıdır.
DETAYLI BİLGİ
Veri Kurtarma
Veri Kurtarma
Veri kurtarma veya Data recovery, Cep Telefonu, Bilgisayar, Notebook gibi ikincil depolama cihazlarındaki bilgilerin, herhangi bir nedenle bu bilgilere ulaşılamaması durumunda, bilgilerin yeniden ulaşılabilir hala getirilmesini, yani kaybolmuş bilgilerin geri getirilmesidir.
DETAYLI BİLGİ