Ana Sayfa | Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayarlar, tarih boyunca, çok farklı biçimlerde karşımıza çıkmışlardır. 20. yüzyılın ortalarındaki ilk bilgisayarlar büyük bir oda büyüklüğünde olup, günümüz bilgisayarlarından yüzlerce kat daha fazla güç tüketiyorlardı. 21. yüzyılın başına varıldığında ise bilgisayarlar bir kol saatine sığacak ve küçük bir pil ile çalışacak duruma geldiler. Bu kadar küçük imal edilebilmelerinin temel nedeni 1969 yılında yarı iletkenler ile çok küçük alanlara sığdırılabilen devreler yapılabilmesidir. Şu anda kullandığımız bilgisayarlar Intel’in ilk işlemci unvanına sahip olan 4004’ten sonra bilgisayar teknolojisi hız kazanmıştır. Toplumumuz kişisel bilgisayarı ve onun taşınabilir eşdeğeri, dizüstü bilgisayarını, bilgi çağının simgeleri olarak tanıdılar ve bilgisayar kavramıyla özdeşleştirdiler. Günümüzde çok yaygın kullanılmaktadırlar. Bilgisayarın temel çalışma prensibi ikili sayı sistemi yani sadece 0 ve 1 den oluşan kodlamalardır.

Anakart Tamiri
Anakart Tamiri
Anakart tamiri yalnızda konusunda uzman personel ve profesyonel tamir cihazları parkı olan profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilebilir.
DETAYLI BİLGİ
Yedek Parça Tamir ve Onarım
Yedek Parça Tamir ve Onarım
Bilgisayarınızın arızalarını tecrübeli ustalarımız sayesinde tespit doğru tespit, doğru müdahale ile parçalarınıza zarar vermeden onarımını gerçekleştiriyoruz
DETAYLI BİLGİ
Bilgisayar Bakım Anlaşması
Bilgisayar Bakım Anlaşması
Bilgisayar bakım anlaşmalarında aylık yada yıllık olarak sözleşmelerinizde danışmanlık hizmeti almanıza olanak sağlar.
DETAYLI BİLGİ
Uzaktan Masaüstü Yardım
Uzaktan Masaüstü Yardım
Acil olarak işleriniz olabilir ve eğer ve firmanıza geleceğimiz kadar zamanınız yoksa eğer sizler için uzaktan bağlantı sağlayarak işlerinizi hallediyoruz.
DETAYLI BİLGİ
Bilgisayar Ekspertiz
Bilgisayar Ekspertiz
Bilgisayar ekspertiz bilgisayar parçalarınızın arızalı mı değişmiş mi bunları bilmenizi sağlar.
DETAYLI BİLGİ
Bilgisayar Kurulum
Bilgisayar Kurulum
Bilgisayar kurulumu yapmak artık herkes bilir ve yapabilir. Çok zor olmamasına karşı yükledikten sonra yapılacaktır.
DETAYLI BİLGİ