Ana Sayfa | Ağ ve Modem Çözümleri

Ağ ve Modem Çözümleri

Bilgisayar ağı, küçük bir alan içerisindeki veya uzak mesafelerdeki bilgisayarların ve/veya iletişim cihazını iletişim hatları aracılığıyla birbirine bağlandığı, dolayısıyla bilgi ve sistem kaynaklarının farklı kullanıcılar tarafından paylaşıldığı, bir yerden başka bir yere veri aktarımının mümkün olduğu iletişim sistemi. En az iki bilgisayarı birbirine bağlayarak bir ağ oluşturulur. 1980’li yıllarla birlikte, Ethernet ve LAN teknolojisinin gelişmesiyle, kişisel bilgisayarlar ve ofisler bilgisayar ağlarına kavuşmuştur. En bilinen ve en büyük bilgisayar ağı, İnternettir.

AĞ Güvenliği ve Bilgi Güvenliği
Ağ Güvenliği ve Bilgi Güvenliği Çözümleri
Bilgi güvenliği ticari sürekliliği sağlamak, ticari kayıpları en aza indirmek için geniş tehlike ve tehdit alanlarından korur.
DETAYLI BİLGİ
Kablosuz Ağ Çözümleri
Kablosuz Ağ Çözümleri
Kablosuz ağların en önemli özelliği kablo altyapısı maliyetlerini düşürmesidir.
DETAYLI BİLGİ
Yapısal Kablolama ve Alt Yapı Hizmetleri
Yapısal Kablolama ve Alt Yapı Hizmetleri
Altyapı danışmanlığı ile hedeflenen amaç, şirketlerdeki sistemlerin altyapısının sorunsuz çalışmasını temin etmektir.
DETAYLI BİLGİ
Modem Kurulumu
Modem Kurulumu
Öncelikle interneti aldığınız şirketin hattınızı aktif ettiğinden emin olun eğer aktif değilse diğer işlemlerin hiçbiri işimize yaramayacak.
DETAYLI BİLGİ
Network (Ağ) Kurulumu
Network (Ağ) Kurulumu
Kablolu ve kablosuz network ağ çözümlerimizi, müşterilemizin ağ alt yapısındaki ihtiyacınına göre topolojisi ve ileriye dönük oluşabilecek ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz
DETAYLI BİLGİ