Ana Sayfa | Yedek Parça Tamir ve Onarım

Yedek Parça Tamir ve Onarım

Bilgisayarınızın arızalarını tecrübeli ustalarımız sayesinde tespit doğru tespit, doğru müdahale ile parçalarınıza zarar vermeden onarımını gerçekleştiriyoruz. Donanım değişimleri 13 senelik bilgilerimizle bize emanet. Yedek parça satışlarının ardından parçayı yerleştirmeyi bilmiyor iseniz sizin için biz yaparız. Her marka ve model Dizüstü (Laptop) bilgisayar anakart arızası onarımı, ekran değişimi, klavye değişimi, kasa değişimi, harddisk değişimi, ram değişimi ve benzeri donanımlarının yükseltilmesi işlemleri profesyonel teknik ekip tarafından hızlıca yapılmaktadır.

Telefonlarınızında kırık camlarınız, bozuk hoparlörlerinizi getirin biz tamir edelim. Biz bu işi yaparken nazik olmaya özen gösteriyoruz. Telefonlarınız sizin için ne kadar kıymetliyse bizim içinde sizin eşyalarınız o kadar kıymetli gözünüz arkada kalmayacak. Her marka ve model tabletlerin anakart arıza onarımı, dokunmatik ekran değişimi, iç ekran değişimi, güç soketi değişimi, flex kablo değişimi, batarya değişimi işlemleri profesyonel teknik ekip tarafından hızlıca yapılmaktadır.

SN Bilgisayar yeşiltepe şubesinden başka şubesi yoktur. İster şubemize gelin isterseniz kargo olarak bize gönderin biz gerekli işlemleri yaptıktan sonra sizlere geri kargolayalım.

SN BİLGİSAYAR

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..