Ana Sayfa | Otomatik Veri Yedekleme

Otomatik Veri Yedekleme

Her gün yeni bir siber saldırılar artık bilişim sektorünü tamamen etkisi altına almıştır. En güvenli korumayı yedekleme olarak yapmanızı öneririz, bu sebepten ötürü sizlere Bulut Yedekleme servisi vermekteyiz. Sizlerin bilgilerinizin hayati öneme sahip olabileceğini biliyoruz bu yüzden gelin verilerinizi cloud sunucularımızda yedekleyelim. Sizlerde bilgilerinizin güvende olduğunu bilerek rahat bir duruma gelebilin.

Bulut Yedekleme Nedir?

Cloud ortamında sunduğumuz Sunucu Yedekleme Sistemi, disk tabanlı bir yedekleme ve yedekten geri dönme sistemidir. Bulut yedekleme, Cloud sunucunun içerisindeki dosyaların yedeklenmesini sağlar. Yedeğini aldığımız Cloud sunucunuzun geri yüklenmesi tümüyle sağlanır. Bulut Yedekleme servisinde sunucularınızın yedekleri sizin tercih edeceğiniz periyotlarla alınır. Bilgileriniz %100 güvenli olarak saklanırken, hiçbir şekilde data kaybı yaşamazsınız.

Bulut Yedekleme Çeşitleri Nedir?

Bulut yedekleme sunucu yedekleme çözümleri File Backup ve İmage Backup olmak üzere ikiye ayrılır.
File Backup özelliği Cloud sunularda desktop/laptop bilgisayarlar, mobil cihazlar gibi bulut ortamında verilerinin tümü yedeklenir ve gerektiği zaman eksiksiz şekilde geri yüklenebilir.
İmage Backup özelliği ise işletim sistemi ve tüm sanallaştırma platformunuzun yedeklenmesini sağlar.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..