Ana Sayfa | Microsoft Ofis Yazılımları

Microsoft Ofis Çözümleri

Office 365, her zaman en güncel Microsoft modern üretkenlik araçlarına sahip olmanızı sağlayan bir abonelik hizmetidir. Ev kullanımı ve bireysel kullanımın yanı sıra küçük ve orta ölçekli işletmeler, büyük kurumsal şirketler, okullar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için Office 365 planları sunulur.

Tüm ev ve bireysel 365 planları Word, PowerPoint ve Excel gibi alışkın olduğunuz güçlü Office masaüstü uygulamalarını içerir. Ayrıca ek çevrimiçi depolama ve dosyalarda gerçek zamanlı olarak birlikte çalışmanızı sağlayan bulutla bağlantılı özellikler edinirsiniz. Aboneliğiniz olduğunda ek maliyet olmadan sürekli teknik desteğe ve her zaman en son özelliklere, düzeltmelere ve güvenlik güncelleştirmelerine sahip olursunuz. Aboneliğiniz için aylık veya yıllık olarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Office 365 Ev planı, aboneliğinizi en fazla 6 kişiyle paylaşmanıza ve uygulamalarınızı birden fazla bilgisayar, Mac, tablet ve telefonda kullanmanıza olanak sağlar.

İşletmeler, okullar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için Office 365 planlarının çoğuna tümüyle yüklü masaüstü uygulamalar dahildir ancak Microsoft, Office’in çevrimiçi sürümü, depolama alanı ve e-posta içeren temel planlar da sunar.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..