Ana Sayfa | Laptop Ekran Değişimi

Laptop Ekran Değişimi

Laptop ekran değişimi fiyatları markaları model, boyut, çözünürlük, kalite ve bir çok farklı unsurlarla birlike değişiklik gösterir. Bilgisayar ekran değişiminde bizim için en önemlisi ucuz ve kaliteli ekranları bulmaktır. Ekranı kırılan laptop markası genelde Lenovo, Dell, Asus, Toshiba, Hp, Samsung, Acer, MSI, Packard Bell, Casper, Compaq, Exper, Alienware olmaktadır. Bu markaların tespitinden sonra model numarasını tespit etmek gerekir ki model numarası laptop’u ters çevirdiğinizde alt kısmında yazmaktadır.

Ekranı kırılan lcd ekranınıza para harcamak istemyorsanız standartları aşmadan 30 15.6” 30 pin 40 pin ld ekran fiyatları genelde daha hesaplıdır. 15.6 ekranlar için pin farklılığı söz konusudur. Bazı ekranlarda 40, bazılarında 30, bazılarında 20 pin kullanıldığı oluyor. Bu yüzden standart bir ölçüsü yoktur. Marka ve model göstererek doğru olan ekranı takmamız gerekmektedir.

Ekran değişimlerinde güveneceğiniz yerlere ve usta kişilerin eline vermeyi ihmal etmeyiniz. Bilgisiz bir insan sizi ilerde daha fazla para harcayacağınız durumda bırakabilir.

SN BİLGİSAYAR

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..