Ana Sayfa | Güvenlik Yazılımları

Güvenlik Yazılımları

Gelişen teknolojiyle birlikte karşımıza çıkan problemlerden biri de siber saldırılar oldu. Her geçen gün yeni nesil izinsiz erişimli uygulamalar ve fidye yazılımları, özellikle büyük kurumlar için ciddi maddi ve manevi kayıplar oluşturuyor. SN Bilgisayar olarak bu durumu önleme adına; sistem bilgisayarlarının tam kapsamlı korunmasına, kötü amaçlı yazılımların önceden tespit edilmesine ve engellenmesine olanak sağlayan siber güvenlik yazılım çözümleri ile hizmet veriyoruz.

Güvenlik yazılımlarımız ve donanımlarımızla,  sistemlerinizde tehdit tanımlama, etki analizi yapma, veri sızdırılmasını önleme, izinsiz erişimi ortadan kaldırma gibi koruma unsurlarını profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Bir yazılım beklenmedik şekilde sisteminize müdahale ettiğinde ya da bir program dosyalarınızı şifrelemeye kalkıştığında, bu faaliyetlerin tümünü denetim altına alıyor. Kötü amaçlı yazılım ve davranışları algılayarak olası sorunları anında ortadan kaldırdığı için Crypto Locker, WannaCry ya da Petya gibi büyük fidye yazılımlarına karşı güçlü bir kalkan oluşturuyor.

Profesyonel olarak sunduğumuz güvenlik yazılımlarına ek olarak, kurumunuza kurduğumuz donanımlar aracılığıyla kurumunuza, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’ çerçevesinde zorunlu hale gelen ‘log tutma’ hizmetini de veriyoruz ve sizi yasal yaptırımlardan koruyoruz.

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..