Ana Sayfa | Anakart Tamiri

Anakart tamirinde neye dikkat edilmelidir?

Anakart tamiri yalnızda konusunda uzman personel ve profesyonel tamir cihazları parkı olan profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilebilir. Özellikle ekran kartı tamiri ve reballing ve anakart chipset değişim işlemlerinde profesyonel elektronik kart tamirinde kullanılan BGA Rework cihazı olmadan yapılan onarımlardan düzgün bir sonuç elde etme şansınız çok düşüktür veya tamiri yapılan anakartın arızayı kısa bir süre sonra tekrarlama ihtimali çok yüksektir. Deneme yanılma yöntemi ile yapılmaya çalışılan tamirler geri dönüşü olmayan sonuçlar yaratabilir.

Tamirini Yaptığımız Anakart Markaları

Lenovo, Asus, Acer, Sony, Fujitsu, Apple, Toshiba, HP, Compaq, Packard Bell, Dell, Samsung, HTC, LG, Philips, Vestel ve daha pek çok üreticinin arızalı anakartları için profesyonel tamir hizmeti vermekteyiz.

Anakart Tamir Masrafı Ne Kadar Tutar?

Arızalı ürünü bize kargoladığınız zaman uzman personeller tarafından teknik inceleme sonrası maliyeti sizlere bildirilir. Tamir işlemine başlamamızı istediğiniz zaman servis süreci başlar ve en kısa sürede tamir edilip size kargoyla geri yollanır.

SN BİLGİSAYAR

Aradığınız cevabı bulamadınız mı?

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz..