Ana Sayfa | Hakkımızda

Hakkımızda

SN Bilgisayar, yirmi beş yıl önce, 1989 yılında elektronik cihazlar için bileşen seviyesinde bir onarım servisi olarak, bilgisayarlara ve çevre birimlerine odaklanarak kuruldu.

2000 yılına gelindiğinde, birçok müşterimizin yerinde destek için bir gereksinim olduğunu belirledik. Birçoğunun yazılım ve donanım destek şirketleri arasında sıkıntı yaşadığının farkına vardık ve sorunların kendilerine fazla karışmak zorunda kalmadan çözülmesini istedik. Bu nedenle Saha Servis departmanımız, donanım ve yazılım sorunları için tek bir iletişim noktası sağlayarak kuruldu.

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin çoğu Bakırköy, Zeytinburnu, Ataköy ve Yeşilköy merkezlidir, ancak Bahçelievler, Güngören ve çevresindeki ilçelerdeki müşterilere destek sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Ekibimiz

SN Bilgisayar Servisi, tüm departmanlarımızda mümkün olan en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Aralarında çalışanlarımız (deneyimli saha mühendislerinden, uzaktan destek personelinden, elektronik mühendislerden ve web geliştiricilerden oluşan) BT’nin hemen her alanında uzmanlığa sahiptir.